Pełna optymizmu opowieść o tym, jak zbudować nowe, lepsze życie.Na Twoich zasadach!

o autorce

Olga Klara Maniak - z wykształcenia romanistka, pisarka, miłośniczka Włoch, poliglotka. Po studiach spędziła 5 lat robiąc karierę w międzynarodowych centrach finansowych w warszawskim Mordorze, a wieczorami oddając się pisaniu powieści.

„Słodkie życie” powstawało przez 4 lata, w czasie których autorka spędziła łącznie kilka miesięcy w Perugi, w której toczy się akcja powieści. Historia bazuje na jej autentycznych przeżyciach, zwłaszcza tych z okresu, gdy uczestniczyła w kursie cukierniczym na prestiżowym Università dei Sapori di Perugia.

W 2016 roku ostatecznie zdecydowała się rzucić posadę w dużej firmie i przeniosła się na stałe do najdalszego zakątka Włoch, gdzie uczy się południowej kuchni, kultury i dialektów, ale przede wszystkim poświęca się pisaniu książek. W przygotowaniu jest druga część „Słodkiego życia” oraz kolejne powieści autorki.

Słodkie życie

Słodkie życie

Co byś zrobiła, gdyby w ciągu 24h twój świat legł w gruzach a ty znajdowałabyś się 2000 kilometrów od domu, bez pieniędzy, dokumentów ani możliwości powrotu?

Ta książka to pełna optymizmu opowieść o tym, jak z najgorszych życiowych opresji wyjść obronną ręką, uwierzyć w siebie i zbudować nowe, lepsze życie.

Na Twoich zasadach!

wykup dostęp