Pełna optymizmu opowieść o tym, jak zbudować nowe, lepsze życie.Na Twoich zasadach!

dedykacja

 

Powieść internetową „Słodkie życie. Na twoich zasadach.ˮ pragnę zadedykować Fundacji DKMS.

To zespół wyjątkowych ludzi, którzy każdego dnia realizują misję fundacji, którą jest znalezienie dawcy szpiku dla każdego pacjenta na świecie chorego na nowotwór krwi i potrzebującego przeszczepienia.

Bardzo zachęcam Was do zapozniania się z działalnością Fundacji DKMS na stronie www.dkms.pl  i znalezienia Waszego sposobu na pomaganie.

Oto kilka pomysłów:

  1. Zarejestruj się jako potencjalny dawca szpiku – to proste: zamów online pakiet rejestracyjny, wypełnij formularz rejestracyjny i samodzielnie pobierz wymaz a następnie odeślij do Fundacji DKMS.
  2. Podaruj 1% - Wystarczy, że w formularzu PIT wpiszesz nr KRS 0000 318 602. To nic nie kosztuje!
  3.  Przekaż darowiznę– na stronie www.dkms.pl - „Przekaż darowiznę” możesz wpisać dowolną kwotę, którą chcesz podarować.
  4. Zorganizuj Dzień Dawcy Szpiku z Fundacją DKMS. 
  5. Mów o potrzebie dawstwa – jeśli sam nie możesz zostać Dawcą szpiku, rozmawiaj z innymi. Wielu naszych przyjaciół i znajomych nie zdaje sobie sprawy, że oni również mogą uratować życie.

Jestem pewna, że każdy z was znajdzie sposób zgodny ze swoimi możliwościami. Dzięki temu możemy wspólnie ratować życie. Pomożesz? Bo możesz – masz to w genach!

Słodkie życie

Słodkie życie

Co byś zrobiła, gdyby w ciągu 24h twój świat legł w gruzach a ty znajdowałabyś się 2000 kilometrów od domu, bez pieniędzy, dokumentów ani możliwości powrotu?

Ta książka to pełna optymizmu opowieść o tym, jak z najgorszych życiowych opresji wyjść obronną ręką, uwierzyć w siebie i zbudować nowe, lepsze życie.

Na Twoich zasadach!

wykup dostęp